ru ua

Поліція Кенії запобігла серії терактів

Поліція Кенії запобігла серії терактів Фото: поліція Кенії запобігла серії терактів

Поліція також провела затримання активістів ІД

Поліція Кенії оголосила в середу про арешт двох осіб, яких силові структури вважають активістами терористичної організації "Ісламська держава". Про це повідомило агентство Maghreb Arab Press.


Зазначається, що невідомі, арештовані поліцейськими, планували вчинити терористичні атаки з використанням вибухових речовин в помсту за вироблені кенійськими спецслужбами в поточному місяці затримання в рядах екстремістського підпілля.

Нагадаємо, на початку травня поліція заарештувала терористичну групу на чолі з Мохаммедом Абді Алі, яка також мала намір здійснити атаки.

"Після того, як нами був схоплений Абді Алі, люди з його осередку готували акти відплати із застосуванням бомб. Вироблені сьогодні арешти дозволили запобігти терористичні атаки з використанням вибухових речовин та іншої зброї в містах Найробі і Момбаса", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, терористична загроза в період війни з тероризмом, яка була оголошена Сполученими Штатами після терактів 11 вересня 2001 року, стала ще більш масштабної і непередбачуваною. Таку думку висловила помічник президента Обами.