Загинув активіст арт-групи "Війна" Леонід Ніколаєв

Загинув активіст арт-групи "Війна" Леонід Ніколаєв
Фото: активіст Леонід Ніколаєв

Ніколаєв помер в підмосковному місті Домодєдово

Помер активіст Леонід Ніколаєв - учасник та організатор найбільш відомих акцій арт-групи "Війна". Про це йдеться на офіційному сайті групи.

"Позавчора увечері не прийшов з роботи. Розбився, спилюючи  дерева. Впав у кому і помер у реанімації", - розповів лідер гурту Олег Воротніков.

Повідомляється, що активіст загинув в підмосковному місті Домодєдово.

Наголошується, що Ніколаєв брав участь в перфомансі "Палацовий переворот", коли активісти у Михайлівському замку - місці вбивства імператора Павла I - перевернули автомобілі міліції.

Першою акцією Леоніда Ніколаєва став напад на лімузин з "мигалкою", який він скоїв з синім відерцем на голові. Однією з найвідоміших акцій з участю Ніколаєва стало зображення фалоса на Ливарному мосту в Петербурзі в 2010 році. Тоді "Війна" за 23 секунди завдала 65-метрове зображення на піднімальному мосту. У 2011 році акції присудили премію в галузі сучасного візуального мистецтва "Інновація".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Російській Федерації в неділю вранці на 85-му році життя помер актор Михайло Свєтін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся