Підписання УА з Євросоюзом буде для України "самогубством", - радник Президента РФ

Заступник керівника ЄврАзЕС і радник Президента РФ Володимира Путіна Сергій Глазьєв заявив, що в разі, якщо Київ і Брюссель підпишуть угоду про асоціацію та вільну торгівлю, це буде "самогубством" для України. Про це повідомляє служба BBC Україна.

Глазьєв також підкреслив, що зниження цін на нафту і газ Україна не зможе отримати ні в одному іншому міждержавному договорів, окрім як приєднавшись до Митного союзу.

За словами представника ЄврАзЕС, навіть у рамках СОТ Україна не може вимагати від Росії надати їй пільги в ціні на енергоносії, адже тоді Росії доведеться переглядати умови торгівлі з іншими країнами-членами СОТ.

"Якщо Україна буде учасником Митного союзу, вона отримає газ і нафту без мит, що дозволить Україні 4,5-5 млрд дол на рік. Якщо Україна не вступає до МС, то пільгу Україні ми дати не зможемо, тому що тоді ми повинні таку ж пільгу надати всім країнам ", - заявив представник ЄврАзЕС.

31 травня 2013 р. прем'єр-міністр України і голова Євразійської економічної комісії підписали Меморандум про поглиблення співпраці між ЄЕК і України, який передбачає надання Україні статусу спостерігача в Євразійському економічному союзі, що має розпочати свою діяльність у січня 2015 р.

Читайте також: Янукович заявив, що співпраця України з ЄврАзЕС не суперечить стратегічному курсу на євроінтеграцію

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся