По всій території Криму будуть розгортатися акції протесту кримських татар, - Меджліс.
По всій території Криму будуть розгортатися акції протесту кримських татар. Про це заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода" заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. "По Криму будуть розгортатися акції протесту. І ми сподіваємося, що нас почують і урядовці, і, саме головне, українське суспільство", - сказав він.
На даний момент кримськотатарські репатріанти встановили наметове містечко біля Ради міністрів Криму у Сімферополі з вимогою відставки начальника кримської міліції Анатолія Могильова.
За словами Р.Чубарова, розвиток подій в Криму змусить усіх учасників конфлікту сісти за стіл і домовлятися про неповторення того, що сталося, і покарання тих, хто допустив такі події в Криму.
Нагадаємо, 6 листопада ц.р. на плато Ай-Петрі правоохоронці знесли самовільно побудовані кафе та магазини кримських татар. Репатріанти заявили, що міліція їх побила. Четверо потерпілих перебувають у лікарні. У свою чергу у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що міліція діяла за законом, виконуючи рішення суду.
Тим часом кримська прокуратура порушила кримінальну справу за фактом поранення людини під час подій на Ай-Петрі.