За підсумками дванадцятого дня Олімпіади в Туріні трійка лідерів командного заліку не зазнала ніяких змін.

Після завершення програми змагання дванадцятого дня Зимових Олімпійських ігор трійка лідерів неофіційного командного заліку не зазнала ніяких змін. Перша, як і раніше, збірна Німеччини. У її "скарбничці" 22 нагороди (9 золотих, 8 срібних, 5 бронзових). Сьогодні німецькі спортсмени змогли отримати лише одну медаль - "срібло" в жіночому лижному спринті своїй команді принесла Клаудія Кюнцель. Друге місце в заліку у австрійців. 22 лютого представники Австрії тричі піднімалися на п'єдестал пошани. Сноубордист Зігфрід Грабнер зайняв третє місце в паралельному гігантському слаломі. Гірськолижниці Николь Хосп і Марліз Шильд завоювали відповідно "срібло" і "золото" в слаломі. Треті - американці. Дванадцятий день Ігор в Туріні став для збірної США дуже невдалим - американська команда не отримала жодної медалі. Загальна кількість медалей: 1. Німеччина 9 з., 8 с., 5 б.: 22 2. Австрія 8 з., 6 с., 5 б.: 19 3. США 7 з., 7 с., 4 б.: 18 4. Росія 7 з., 3 с., 4 б.: 16 5. Канада 5 з., 8 с., 5 б.: 18 6. Швейцарія 4 з., 3 с., 4 б.: 11 7. Корея 4 з., 3 с., 1 б.: 8 8. Швеція 4 з., 2 с., 4 б.: 10 9. Італія 4 з., 1 с., 6 б.: 11 10. Франція 3 з., 1 с., 3 б.: 7. ...22. Україна 0 з., 0 с., 2 б.: 2 23 лютого на Олімпійських Іграх в Туріні буде розіграно 5 комплектів нагород в наступних видах: Біатлон. Жінки. Естафета. Сноуборд. Жінки. Паралельний слалом-гігант. Керлінг. Жінки. Фристайл. Чоловіки. Акробатика. Фігурне катання. Жінки. Довільна програма.