За фактом замаху на вбивство директора одеського похоронного бюро порушено кримінальну справу.
За фактом вибуху в похоронному бюро в центрі Одеси порушено кримінальну справу за статтями КК України 15 (замах на злочин) і 115 (замах на вбивство). Про це РБК-Україна повідомила начальник прес-центру міського управління міліції Тетяна Хмельницька.
Причиною вибуху став саморобний вибуховий пристрій, прикріплений до силового кабелю в арці будинку.
Нагадаємо, сьогодні близько 9:00 в Одесі на вул. Грецькій, 40, стався вибух у приміщенні "Спеціалізованого підприємства комунально-побутового обслуговування" - похоронному бюро.
Співробітники міліції, які працювали на місці, повідомили, що вибух стався у той момент, коли на роботу прийшов начальник відомства - Микола Пеструєв. Його госпіталізували до Єврейської лікарні, де й провели операцію.
Співробітники правоохоронних органів прибули на місце події одразу, оскільки одне з відділень міліції розташоване у тій самій будівлі, що і похоронне бюро.