За програмою молодіжного кредитування житла допомогу до кінця 2012 р. отримають 30,5 тис. сімей, - Рисухін

До кінця поточного року за програмою молодіжного кредитування житла допомогу отримають 30,5 тис. сімей. Про це на прес-конференції повідомив голова правління державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін, передає кореспондент РБК-Україна.

"Очікується що до кінця 2012 р., коли програма формально закінчується, фінансування програми складе 3,8 млрд грн, буде побудовано 2,7 млн ​​кв. М. житла. Загальна кількість людей, які отримають допомогу за цією програмою, складе 30,5 тис. сімей ", - заявив Рисухін.

Він також додав, що в рамках цієї програми працюють регіональні програми. До кінця року для програми з місцевих бюджетів буде виділено 390 млн грн. активніше всього, за словами Рисухіна, програму фінансує Луганська область - 40 млн грн, Донецька - 30 млн грн, Миколаївська - 28 млн грн, а також Дніпропетровська, Львівська, Полтавська, Сумська та Черкаська від 20 до 26 млн грн. У 2010 р. допомогу отримало 890 сімей, у 2011 р. - 1260, у 2012 - на даний момент вже 1420, а всього планується, що за всіма програмами, допомогу отримають 4 тис. сімей: Він також додав, що в ході реалізації програми часткову компенсацію відсоткової ставки за кредитами комерційних банків, допомогу отримували 17,8 тис. сімей із яких на сьогоднішній день обслуговується ще 8 тис. 960 договорів: "Всього держава вже сплатила в рахунок компенсації 690 млн грн, очікується, що до кінця дії програми ця сума складе близько 1 млрд грн ".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся