ru ua

За попередніми даними УМВС по Псковській обл., у ДТП під Черніговом загинули 17 осіб, 15 госпіталізовані

У дорожньо-транспортній пригоді (ДТП) під Черніговом, за попередніми даними, загинули 17 паломників з Псковської області РФ, госпіталізовано 15 осіб. Серед загиблих є неповнолітня дитина. Про це повідомляє прес-служба Управління МВС Росії по Псковській області.

У повідомленні наголошується, що сьогодні вранці в Чернігівській області на дорозі у села Червоне водій автобуса Scania з'їхав в кювет, машина перекинулася. Причини аварії встановлюються.

Автобус з 41 паломником їхав з м. Великі Луки Псковської області в Тернопільську область в Свято-Успенську Почаївську лавру.
УМВС Росії по Псковській області спільно з адміністрацією регіону вживають всіх необхідних заходів для встановлення осіб загиблих і поранених, а також надання необхідної допомоги їхнім рідним і близьким.

Додаткову інформацію про подію громадяни можуть отримати за телефонами: 8-811-53-527-94 (ОМВС Росії по м. Великі Луки) і 8-811-2- 66-16-49 (УМВС Росії по Псковській області).

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України приводить інші цифри. Так, за їхніми даними, в ДТП загинули 14 осіб, з них один неповнолітній (17 років), 29 постраждали.