Лист із зауваженнями власників ЧСЗ до акту перевірки ФДМУ до цих пір не поступив в приватизаційне відомство, - прес-служба ФДМУ.

Лист із зауваженнями власників ДАХК "Чорноморський суднобудівельний завод" (ЧСЗ) до акту перевірки виконання умов договору купівлі-продажу підприємства представниками Фонду держмайна України (ФДМУ) до цих пір не надійшло в приватизаційне відомство. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі ФДМУ. За результатами перевірки складений відповідний акт, який підписаний уповноваженими особами покупця і підприємства із зауваженнями. При цьому вони зобов'язалися надати свої зауваження до Фонду у встановлений законодавством термін - до 13 березня 2007 р. Враховуючи наявність доказів повного невиконання істотних умов договору купівлі-продажу, ФДМУ матиме можливість для звернення до суду з позовом про його розірвання і повернення пакету акцій ЧСЗ в державну власність. Як повідомлялося, сьогодні Вищий господарський суд України не задовольнив касаційну скаргу ФДМУ у справі про визнання недійсним договору покупки-продажу ДАХК "Чорноморський суднобудівельний завод". У зв'язку з цим, як повідомляє офіційний сайт Фонду держмайна України, відомство опротестовує угода з продажу ДАХК "ЧСЗ" (від 2003 р.) за невиконання умов колективного договору. ФДМУ терміново розгляне можливість звернення у цій справі до Верхового Суду України. Крім того, Фонд використовує всі законні можливості, щоб почати претензійний-позовну роботу до власників підприємства за результатами перевірки виконання умов договору купівлі-продажу, ув'язненого з ВАТ "Миколаївська малотоннажна верф". На виконання наказу ФДМУ від 28 грудня 2006 р. перевірка була проведена з 26 лютого 2007 р. по 3 березня 2007 р. В ході відміченої перевірки було встановлено невиконання покупцем ряду зобов'язань. Зокрема, досягнення об'ємів виробництва судів в еквіваленті металопродукції не менше як 60 тис. т, забезпечення діяльності беззбиткової з 1 січня 2006 р., створення нових робочих місць, виконання умов колективного договору. Крім того, виявлено, що пакет акцій ЧСЗ переданий в заставу без отримання згоди ФДМУ.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся