ru ua

Первинний ринок вживаного автотранспорту в Україні в жовтні виріс в 3,5 рази - до 6,2 тис. од., - "Укравтопром"

Первинний ринок вживаного автотранспорту в Україні в жовтні виріс в 3,5 рази - до 6,2 тис. од., - "Укравтопром"
Первинний ринок автотранспорту з пробігом закінчив у жовтні виріс в 3,5 рази - до 6,2 тис. одиниць.

Первинний ринок автотранспорту з пробігом закінчив у жовтні виріс в 3,5 рази - до 6,2 тис. одиниць. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Асоціації автовиробників України "Укравтопром".

За даними "Укравтопрому", в минулому місяці в Україні було продано і вперше поставлено на облік ДАІ 6 223 тис. одиниць автотехніки, що на 7% перевищило вересневий результат і в 3,5 рази більше показника жовтня 2013 р.

"При цьому ринок б/у автомобілів легкових продемонстрував відносне сталість - у жовтні було реалізовано 240 автомобілів, що всього на 2% перевищило минулорічний жовтневий результат. Однак до обсягу попереднього місяця первинного ринку легкового секонд-хенду не вистачило 15%", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в найбільшою мірою зміни споживчої активності відбулися в сегменті комерційних автомобілів, де було зареєстровано 5 918 первинних продажів, що забезпечило чотирикратне зростання відносно жовтня 2013 року. У порівнянні з вереснем поточного року зафіксовано зростання на рівні 8 відсотків.

На первинному жовтневому ринку автобусів з пробігом було реалізовано 65 од. техніки, що на 51% більше ніж у вересні і на 3% більше, ніж рік тому.

Нагадаємо, на українських заводах в жовтні 2014 р. було вироблено 1 475 тис. автотранспортних засобів, що на 13,5% більше, ніж у вересні.