Первинний ринок вживаного автотранспорту в Україні в листопаді виріс на 24% - до 7,7 тис. одиниць, - "Укравтопром"

Середа 10 грудня 2014 18:25
Первинний ринок вживаного автотранспорту в Україні в листопаді виріс на 24% - до 7,7 тис. одиниць, - "Укравтопром"

На первинному ринку України збільшується активність у сегменті автомобілів, що були в експлуатації. У листопаді було зареєстровано 7 тис. 729 одиниць, що на 24% більше, ніж у жовтні. Про це повідомили у прес-службі асоціації автовиробників України "Укравтопром".

Зростання первинних продажів імпортного секонд-хенду відносно минулого місяця зафіксовано в усіх типах транспортних засобів - легкових автомобілів було зареєстровано 295 шт., що на 23% більше показника жовтня, комерційних автомобілів - 7 366 шт. (+24% до жовтня), автобусів - 68 шт. (+5%).

Порівняно з даними листопада минулого року, обсяг первинного ринку вживаних легкових автомобілів виріс на 51%, вживаних комерційних автомобілів збільшився у 3,7 рази, а в сегменті вживаних автобусів зафіксований спад на 32%.

Найбільша кількість в сегментах вживаних легкових і комерційних автомобілів за підсумками листопада припадає на марку Renault, лідером серед вживаних автобусів залишається Mercedes-Benz.

Нагадаємо, в жовтні первинний ринок вживаного автотранспорту в Україні зріс у 3,5 рази - до 6,2 тис. одиниць.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся