Перенесення переходу на Єдину тарифну сітку оплати праці працівників бюджетної сфери з 1 грудня на 1 вересня ц.р. - необґрунтований, - Р.Жуковський.

Перенесення переходу на Єдину тарифну сітку оплати праці працівників бюджетної сфери з 1 грудня на 1 вересня ц.р. за пропозицією уряду є необґрунтованим. Про це журналістам заявив сьогодні начальник Головної служби соціального економічного розвитку при Секретаріаті президента Роман Жуковський, передає кореспондент РБК-Україна. Він відзначив, що це буде вимагати додаткових витрат в об'ємі 1,3 млрд грн, що веде до соціального перевантаження держбюджету-2008. Разом з тим при підготовці змін до держбюджету Кабмін не врахували ряд пропозицій президента, зокрема початок фінансування експерименту за програмою "Доступне житло". Крім того, за словами Р.Жуковського, не передбачено в необхідному об'ємі фінансування Міністерства оборони, необхідне на модернізацію озброєння української армії.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся