ru ua

Перехід незалежних кандидатів і деяких представників опозиції у фракцію ПР після виборів неминучий, - Тігіпко

Процес переходу незалежних кандидатів у народні депутати і деяких представників опозиції у фракцію Партії регіонів (ПР) після виборів до Верховної Ради (ВР) України неминучий, заявив заступник глави ПР, віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко в інтерв'ю виданню "Комерсант-Україна".

"Процес переходу до нас незалежних кандидатів і деяких людей з опозиції просто неминучий. Багато йдуть в парламент ... з надією щось змінювати в країні. Ці люди прийдуть в опозицію, посидять там три-чотири місяці, зрозуміють, що вони практично ні на що не впливають, і їм захочеться змін. Так що я знаю: переходи будуть ... Можете критикувати, але політику, тобто депутату, потрібно приймати рішення. А заради чого він прийшов у парламент? Щоб кричати п'ять років "Країна гине! "або спробувати вплинути на щось? Опозиція нас постійно критикує ... Багато людей не захочуть перебувати в положенні реформаторів-теоретиків, і це їх право вибирати більш конструктивну позицію", - заявив Тігіпко.

Читайте також: Тігіпко прогнозує кадрові зміни в системі держуправління після виборів до ВР в залежності від підтримки, яку отримає ПР