Передача ОАО "Укргідроенерго" функцій замовника з добудови Дністровської ГАЕС позитивно вплинула на ситуацію, - Мінпаливенерго.

Передача ОАО "Укргідроенерго" функцій замовника з добудови Дністровської ГАЕС позитивно вплинула на ситуацію. Про це сьогодні на брифінгу заявив міністр палива і енергетики Юрій Продан, передає кореспондент РБК-Україна. Він зазначив, що на даний час компанія надолужує відставання з термінів будівництва, яке утворилося в 2007 р. Він нагадав, що в 2008 р. "Укргідроенерго" отримало кредит у розмірі 150 млн грн для реалізації функцій замовника і початок роботи із залучення кредиту на 650 млн грн, на фінансування будівельно-монтажних робіт. Пуск першого гідроагрегату Дністровської ГАЕС запланований в грудні 2008 р., загальний обсяг капвкладень, які необхідно освоїти для цього, оцінюється в 945,8 млн грн, з яких 195,8 млн грн складає інвестиційна надбавка до тарифу ВАТ "Укргідроенерго". Крім того, 100 млн грн на вказані цілі планується виділити із спецфонду держбюджету.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся