Печерський суд Києва приступив до розгляду скарги екс-головного держсанітарного лікаря М.Проданчука - "Комерсант-Україна".

Печерський суд Києва вчора приступив до розгляду скарги колишнього головного державного санітарного лікаря Миколи Проданчука, повідомляє "Комерсант-Україна". Інтереси М.Проданчука представляв його адвокат Микола Шупеня. Нагадаємо, М.Проданчук підозрюється в тому, що "незаконно дозволив ввезення на територію України, використання без належної реєстрації, проведення клінічних досліджень і випробування комбінованої вакцини проти кору і краснухи" індійського виробництва. 13 травня 2008 р. через декілька годин після вакцинації цим препаратом у Краматорську (Донецька обл.) помер 17-річний школяр Антон Тищенко. 29 травня 2008 р. щодо М.Проданчука було порушено кримінальну справу, і він був затриманий на 72 години. 2 червня 2008 р. його відпустили під підписку про невиїзд. 20 травня М.Проданчук був оголошений в розшук у зв'язку з нез'явленням в Генпрокуратуру (ГПУ) по виклику слідчого для ознайомлення з результатами досудового слідства у порушеній щодо нього справі. Проте 19 травня М.Шупеня сповістив слідчого ГПУ Олександра Каліфіцького про те, що його підзахисний тяжко хворий і перебуває на лікуванні в київському Інституті фтизіатрії і пульмонології ім. Яновського. На вчорашньому засіданні суду був присутній батько загиблого школяра з Краматорська Володимир Тищенко. Для того, щоб ухвалити остаточне рішення, суду необхідно досліджувати кожен документ кримінальної справи, порушеної відносно М.Проданчука яка налічує п'ять томів. Вчора суд встиг проаналізувати лише 150 з 300 сторінок першого тому.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся