RU

Печерський райсуд приступив до допиту підсудних у справі про отруєння Ющенка

Печерський районний суд Києва завершив стадію вивчення матеріалів кримінальної справи стосовно екс-прем'єр-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і приступив до допиту підсудних. Зокрема, суд приступив до допиту підсудного Олега Павленова. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Нагадаємо, разом з Луценком, якому інкримінується перевищення службових повноважень під час санкціонування стеження по справі отруєння колишнього Президента України Віктора Ющенка, у справі як підсудні проходять колишні працівники Міністерства внутрішніх справ України Володимир Тарасенко і Олег Павленов. Їм пред'явлені аналогічні звинувачення.

Раніше в ході судового засідання, суд відмовив захисту Луценко в задоволенні клопотання про дослідження інструкції оперативно-розшукових дій. Захист, обґрунтовуючи своє клопотання, підкреслив, що цей документ є обов'язковим при дослідженні матеріалів справи. Суд визнав заявлене клопотання передчасним на цій стадії судового процесу.

Зазначимо, до стороні захисту приєдналася дружина підсудного Ірина Луценко, а спецпосланники Європейського парламенту в Україні Олександр Квасневський і Пет Кокс пішли.

Після допиту Павленова і Тарасенко, як очікується, суд приступить до допиту підсудного Луценко.