ru ua

Пасажиропотік аеропорту "Бориспіль" під час зимових свят зріс на 21,4%

Пасажиропотік через МА "Бориспіль" у період з 25 грудня 2013 р. до 12 січня 2014 р. збільшився на 21,4% - до 406,5 тис. пасажирів.

Пасажиропотік через Міжнародний аеропорт "Бориспіль" у період зимових свят - з 25 грудня 2013 р. до 12 січня 2014 р. - порівняно з минулорічними святами збільшився на 21,4% - до 406,5 тис. пасажирів. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Пікові навантаження припали на 27-30 грудня 2013 р., на 3-5 січня та 11-12 січня 2014 р.

Як зазначають в аеропорті, рекордну кількість пасажирів у святкові дні "Бориспіль" обслужив 4 січня, коли співпало одночасне зростання потоків як на прибуття, так і на відправлення з аеропорту. Цього дня послугами аеропорту скористалися 27,7 тис. пасажирів, приріст відносно аналогічного періоду минулого року становив 46,1%.

Найбільше зростання добових обсягів авіаперевезень у дні свят, порівняно з попереднім роком, було зафіксовано 11 січня і склало 51,7%. Протягом цього дня потік через "Бориспіль" становив 25,1 тис. пасажирів.

У період новорічних і різдвяних свят, окрім регулярних польотів, аеропортом також було розширено мережу чартерних маршрутів, найпопулярнішими з яких залишалися чартерні напрямки до теплих країн, так і до гірськолижних туристичних центрів.

Програма додаткових польотів до пляжних курортів включала авіасполучення із пунктами на узбережжі Червоного і Середземного морів, на Канарських островах, а також низку чартерних далекомагістральних безпосадкових рейсів до міст В'єтнаму, Таїланду, Домініканської Республіки, Індії.

Маршрути традиційного зимового відпочинку в період Різдва й Нового року були представлені перельотами до популярних туристичних центрів Фінляндії, Туреччини, Австрії, Словаччини, Франції та інших пунктів.

Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" є найбільшим аеропортом України. Сьогодні "Бориспіль" є лідером на авіаційному ринку країни, забезпечуючи 50% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту "Бориспіль" понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення на більш ніж 100 напрямках по всьому світу. Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати і відправляти повітряні судна цілодобово протягом року, у тому числі в умовах обмеженої видимості та при складних погодних умовах.