Парубій закрив засідання Ради

НовиниПолітика    17.11.2016 - 18:10
Фото: Парубій закрив вечірнє засідання ВР
Фото: Парубій закрив вечірнє засідання ВР

Парубій провів ще одне голосування щодо пленарних засідань ВР 29 листопада – 2 грудня

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій закрив вечірнє пленарне засідання парламенту, передає кореспондент РБК-Україна.

"Вечірнє засідання Верховної Ради України я оголошую закритим. І завтра о 10:00 ми продовжимо нашу роботу", - зазначив голова ВР.

Звертаючись до міністра інфраструктури Володимира Омеляна, Парубій зазначив, що законопроекти з питань транспорту та дорожнього будівництва, які нардепи не встигли розглянути сьогодні, будуть розглянуті на наступному пленарному тижні.

"Пане міністр, ми наступного пленарного тижня продовжимо розгляд ваших законопроектів. Я думаю, буквально в вівторок до обіду", - підкреслив спікер.

Зазначимо, що перед закриттям Парубій провів ще одне голосування щодо проведення пленарних засідань ВР 29 листопада – 2 грудня, однак нардепи втретє не підтримали його пропозицію.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №4121 щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. За документ проголосували 227 нардепів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Рада реструктуризувала 400 млн гривень заборгованості "Южмашу" за електроенергію ВР дозволила перерозподілити державні кошти на підтримку телеканалу ATR
On Top