Парубій закрив засідання Ради

НовиниПолітика    02.11.2016 - 14:16
Фото: Андрій Парубій
Фото: Андрій Парубій

Голова парламенту побажав нардепам плідної роботи в комітетах

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій закрив ранкове пленарне засідання парламенту, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ранкове засідання Верховної Ради України оголошую закритим. Бажаю плідної роботи в комітетах. Завтра о 10:00 запрошую всіх для продовження нашої роботи", - сказав голова ВР.

Відзначимо, нардепи по повній процедурі розглянули законопроект №4987, яким пропонувалося визначити в законодавстві термін "пастирська опіка". Документом передбачалася діяльність священнослужителів (капеланів) на волонтерських засадах або на громадських засадах, а також надавалася можливість установам охорони здоров'я за наявності можливостей бюджету приймати священнослужителів (капеланів) на роботу.

За основу законопроект підтримали 165 парламентарів, його повернення на доопрацювання в комітет і суб'єкту законодавчої ініціативи - по 183 нардепа. Спікер оголосив його відхиленим.

Нагадаємо, ВР підтримала за основу законопроект №4074 "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів)". За документ проголосували 272 парламентаря.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top