Парубій презентував систему "Електронна погоджувальна рада"

Парубій презентував систему "Електронна погоджувальна рада"
Фото: Парубій заявив про запуск електронної погоджувальної ради

Електронна система полегшить роботу народних депутатів

Відтепер народні депутати користуватимуться системою "Електронна погоджувальна рада". Про це сьогодні під час погоджувальної ради керівників фракцій і голів комітетів заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ви бачите електронну систему погоджувальної ради. Тепер ми зможемо користуватися системою "Електронна погоджувальна рада", - заявив Парубій.

Він зазначив, що електронна система полегшить роботу народних депутатів.

"Завдяки цій системі кожен з вас зможе побачити, який ступінь проходження всіх процедур кожного законопроекту, ви зможете побачити щодо того чи іншого законопроекту, чи є вже рішення комітету, чи немає, і яке є рішення експертної комісії чи комітету", - сказав Парубій.

За його словами, відповідне нововведення відбулося у рамках дорожньої карти щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності ВРУ, підготовленою місією з оцінки потреб Європейського парламенту під головуванням Пета Кокса.

Нагадаємо, у лютому анонсувалося, що парламент переходить на електронний формат роботи з вересня 2016 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся