Парубій очікує прийняття урядового закону про приватизацію до 2018

П'ятниця 10 листопада 2017 17:19
Парубій очікує прийняття урядового закону про приватизацію до 2018
Фото: Андрій Парубій (rada.gov.ua)

Голова ВР зауважив, що ухвалення закону не є ще початком безпосередньої приватизації

Cпікер Верховної Ради України Андрій Парубій очікує прийняття урядового законопроекту №7066 "Про приватизацію державного майна" до кінця цього року. Про це повідомляє прес-служба Ради.

Разом з тим Парубій зауважив, що ухвалення закону не є ще початком безпосередньої приватизації, але "це фундамент і відкритий шлях до початку приватизаційних процесів, які можуть допомогти залучити інвестора, можуть дати ефективного власника, дати більше доходів до бюджету і знищити багато корупційних схем, які на жаль, ще існують".

"Ухвалення цього закону було надзвичайно важливим", - підкреслив голова парламенту та висловив переконання, що до кінця поточного року закон буде ухвалений в цілому.

Нагадаємо, парламент підтримав за основу урядовий законопроект №7066 про приватизацію. За документ проголосували 258 парламентарів.

У проекті закону передбачено визначення термінології, принципів приватизації, об'єктів і суб'єктів приватизації, ознак об'єктів, що не підлягають приватизації.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся