Парубій оголосив, що Рада розпочне роботу о 12:00

НовиниПолітика    17.03.2015 - 10:22

Перший віце-спікер Верховної Ради України Андрій Парубій оголосив, що парламент розпочне пленарне засідання сьогодні о 12:00. Про він повідомив в сесійній залі парламенту.

За його словами, в ці хвилини проходить рада коаліції щодо питань порядку денного.

"У нас сьогодні дуже відповідальний день для прийняття важливих рішень... Переговори в рамках Ради коаліції на даний момент тривають", - заявив Парубій.

(Фото: РБК-Україна)

Віце-спікер закликав дати трохи часу для вироблення остаточних домовленостей.

"Я хочу оголосити, що робота розпочнеться о 12:00", - заявив Парубій.

Нагадаємо, згідно порядку денного, Рада розгляне проекти постанов про визначення окремих територій Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування (№2374), а також про схвалення звернення від імені Ради безпеки ООН і Ради ЄС про розгортання на території України в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки (№2379). Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту.

Як повідомляється, з питання про особливий статус районів Донбасу доповідатиме представник Президента України у Раді Степан Кубів. Доповідь про можливості введення в Україну миротворців представить міністр закордонних справ Павло Клімкін.

У порядку денному також проект закону №2346 про схвалення рішення Президента про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2015 році для участі у багатонаціональних навчаннях, проект постанови про звернення Верховної Ради до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, ПА ОБСЄ про порушення прав і свобод людини в АР Крим (№2360), проект закону №2375 про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо служби у військовому резерві в особливий період та інші.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко просить Раду невідкладно ухвалити звернення про миротворців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top