Папа Римський і архієпископ Кентерберійський вирішили встановити більш близькі відносини між католицькою і англіканською конфесіями.

Субота 21 листопада 2009 16:47

Папа Римський Бенедикт XVI і архієпископ Кентерберійський Роуен Уільмс вирішили встановити ближчі відносини між католицькою і англіканською конфесіями, передає Associated Press. Зустріч між главами двох церков пройшла у Ватикані.

Це була перша особиста бесіда Р.Уільямса з Бенедиктом XVI після рішення влади Ватикану спростити англіканцям, що розчарувалися в своєму ученні, процедуру переходу в католицтво.

Люди, що сповідають англіканство, були розчаровані тим фактом, що жінки і гомосексуалісти отримали право стати єпископами в цій релігії.

Відділення англіканства від католицтва відбулося в 1532 р. після того, як англійський король Генріх VIII відмовився визнавати церковну владу понтифіка.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся