ПАТ "Закарпатгаз" перевірило понад 15,3 тисячі лічильників газу

НовиниЕнергетика    19.07.2016 - 14:19

За 6 місяців 2016 року фахівцями ПАТ "Закарпатгаз" спільно з ДП "Закарпаттястандартметрологія" перевірено понад 15,3 тис. лічильників газу мешканців Закарпатської області. Понад 2,9 тисячі з них визнано непридатними до подальшої експлуатації, повідомляє прес-служба компанії.

"Нашому клієнту необхідно лише надати доступ до помешкання, де розташований прилад обліку для його демонтажу. Для побутових споживачів демонтаж, повірка та транспортування лічильника безкоштовні", - наголошує комерційний директор  "Закарпатгазу" Олександр Голуб.

З 15,3 тисячі побутових лічильників газу повірених з початку 2016 року визнано непридатними з різних причин 18,9%.  З них майже 1% - через втручання у роботу лічильників недобросовісними споживачами, для зменшення його показань. За шість місяців 2016 року фахівцями газорозподільної компанії спільно з ДП "Закарпаттястандартметрологія" виявлено та зафіксовано 146 таких випадків.

При підтвердженні факту втручання в роботу лічильника, споживачу, окрім оплати вартості проведеної експертизи нараховуються збитки, завдані його неправомірними діями. В компанії не виключають, що окрім відшкодування збитків на "махінаторів" чекає ще й кримінальна відповідальність.  

On Top