ПАТ "Закарпатгаз" перевірило понад 15,3 тисячі лічильників газу

НовиниЕнергетика    19.07.2016 - 14:19

За 6 місяців 2016 року фахівцями ПАТ "Закарпатгаз" спільно з ДП "Закарпаттястандартметрологія" перевірено понад 15,3 тис. лічильників газу мешканців Закарпатської області. Понад 2,9 тисячі з них визнано непридатними до подальшої експлуатації, повідомляє прес-служба компанії.

"Нашому клієнту необхідно лише надати доступ до помешкання, де розташований прилад обліку для його демонтажу. Для побутових споживачів демонтаж, повірка та транспортування лічильника безкоштовні", - наголошує комерційний директор  "Закарпатгазу" Олександр Голуб.

З 15,3 тисячі побутових лічильників газу повірених з початку 2016 року визнано непридатними з різних причин 18,9%.  З них майже 1% - через втручання у роботу лічильників недобросовісними споживачами, для зменшення його показань. За шість місяців 2016 року фахівцями газорозподільної компанії спільно з ДП "Закарпаттястандартметрологія" виявлено та зафіксовано 146 таких випадків.

При підтвердженні факту втручання в роботу лічильника, споживачу, окрім оплати вартості проведеної експертизи нараховуються збитки, завдані його неправомірними діями. В компанії не виключають, що окрім відшкодування збитків на "махінаторів" чекає ще й кримінальна відповідальність.  

Читайте в розділі

Ціна нафти Brent піднялася вище 54 доларів за барель

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить 32,7 млрд гривень

Ціна нафти Brent опустилася нижче 54 доларів за барель

On Top