П.Порошенко: В.Ющенко звільнив 6 послів у зв'язку із їх власними заявами про звільнення.

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко заявляє, що 6 послів України були звільнені Президентом України у зв'язку із власними заявами про звільнення і через непродовження терміну державної служби. Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна. "Наскільки мені відомо, серед цих послів є заяви про звільнення у зв'язку із сімейними обставинами, послів до яких немає жодних нарікань. Є і непродовження терміну держслужби і інші обставини, які дають Президенту підстави для звільнення", - зазначив П.Порошенко.

Нагадаємо, 5 лютого Президент України Віктор Ющенко звільнив Бориса Базилевського з посади надзвичайного і повноважного посла України в Ірландії. Про це йдеться в указі Президента № 113/2010; Інну Огнівець з посади надзвичайного і повноважного посла України в Словацькій Республіці. Про це йдеться в указі Президента № 114/2010; Ігоря Поліху з посади надзвичайного і повноважного посла України в Республіці Індія, а також з посад надзвичайного і повноважного посла України в Народній Республіці Бангладеш, надзвичайного і повноважного посла України в Республіці Мальдіви, надзвичайного і повноважного посла України в Демократичній Соціалістичній Республіці Шрі-Ланка, надзвичайного і повноважного посла України в Королівстві Непал за сумісництвом. Про це йдеться в указі Президента № 109/2010; Ігоря Логінова з посади надзвичайного і повноважного посла України в Ісламській Республіці Іран. Про це йдеться в указі Президента № 110/2010; Івана Довганича з посад надзвичайного і повноважного посла України в Соціалістичній Республіці В'єтнам та надзвичайного і повноважного посла України в Королівстві Камбоджа. Про це йдеться в указі Президента № 111/2010; Ігоря Лоссовського з посади надзвичайного і повноважного посла України в Малайзії. Про це йдеться в указі Президента № 112/2010.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся