Відсторонення Переломи ставить під загрозу підготовку до опалювального сезону, - "Нафтогаз"

НовиниЕнергетика    14.09.2016 - 10:40
Фото: Нафтогаз
Фото: Нафтогаз

Рішення Апеляційного суду Києва про усунення Сергія Переломи від посади першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" створює значні ризики для підготовки до опалювального сезону та поточної роботи компанії. Про це йдеться в заяві, розміщеній на офіційному сайті НАК "Нафтогаз України".

Перелома відповідає, зокрема, за питання балансування газу, промислову безпеку, реалізацію газу і розрахунки з покупцями газу. Його відсутність істотно ускладнює процес підготовки до опалювального сезону, йдеться в заяві.

"Відсторонення Переломи від посади створює загрозу дієздатності правління. В результаті цього рішення кількість членів правління Нафтогазу зменшиться до трьох осіб - мінімальної кількості, необхідної для кворуму", - заявляє НАК "Нафтогаз України".

Наголошується, що правління має затверджувати всі важливі рішення в поточній діяльності компанії, зокрема, щодо закупівель газу, укладення кредитних угод, оголошення тендерів тощо. На сьогодні правління Нафтогазу складається з чотирьох осіб.

"Між тим, найближчим часом глава компанії Андрій Коболєв повинен знаходитися в тривалому відрядженні для участі у слуханнях в рамках арбітражного провадження у Стокгольмі. Таким чином, напередодні опалювального сезону робота компанії може бути паралізована через відсутність кворуму правління", - йдеться в заяві НАК "Нафтогаз України".

On Top