ua en ru

Основний тягар високих тарифів за комунальні послуги в Києві буде покладено на юридичні особи, - Л.Черновецький.

14:44 24.09.2008 Ср
1 мин

Основний тягар високих тарифів за комунальні послуги в Києві буде покладено на юридичні особи. Про це повідомив на прес-конференції у Києві мер Києва Леонід Черновецький, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, у Києві зараз найнижчі тарифи на всі комунальні послуги, незважаючи на те, що рівень життя у Києві в 2-3 рази вищий, ніж в інших регіонах. Тарифи в Києві в 1,5 рази нижчі, ніж в інших містах України. Він зазначив, що сьогодні Київ є платоспроможним і у нього немає заборгованості перед НАК "Нафтогазом". У той час, як борг інших регіонів України становить 2 млрд грн. Він наголосив, що від 1 січня 2009 р. ціна на газ підніметься. На думку мера, це стане катастрофою для інших регіонів, проте Київ зможе витримати такі високі тарифи. Він пояснив, що основний тягар високих тарифів буде перекладено з простих киян на юридичні особи. "Суть новели полягає в тому, що за киян платитимуть казино, банки, фірми та інші установи", - наголосив він.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: