Опозиція наполягає на ухваленні сьогодні всіх необхідних для проведення дострокових виборів законопроектів, - В.Кириленко.

Опозиція наполягатиме, щоб до кінця сьогоднішнього дня були ухвалені всі законопроекти, передбачені домовленістю Президента України Віктора Ющенка, прем'єр-міністра Віктора Януковича і голови ВР Олександра Мороза. Про це заявив лідер "Нашої України" В'ячеслав Кириленко. Він зазначив, що стурбованість опозиції викликає факт ухвалення змін до держбюджету, якими передбачається фінансування дострокових парламентських виборів, тільки у першому читанні. Це означає, що фінансування дострокової передвиборної кампанії відкладається щонайменше на 2 тижні. "Ми вважаємо, що таке чергове затягування, головним чином з боку КПУ і СПУ, але з мовчазної згоди Партії регіонів, є свідченням спроби ревізувати домовленості, засвідчені у спільній заяві Президента, прем'єра і голови ВР", - сказав В.Кириленко. Він зазначив, що опозиція буде наполягати на ухваленні сьогодні усіх необхідних для проведення дострокових виборів законопроектів. Також він відзначив, що при наявності доброї волі з боку коаліції після обіду можна буде повернутися до розгляду питання щодо змін до держбюджету 2007 р. "І знаючи, що ні в кого немає принципових розбіжностей щодо тексту, а є лише політичні заперечення… (можна) ухвалити політичне рішення про виділення необхідних коштів для фінансування позачергових виборів", - сказав лідер "НУ".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся