Оформлення допомоги при народженні дитини поки проходить за старою процедурою, - Мінсоцполітики

П'ятниця 25 січня 2013 22:16

 До тих пір, поки на законодавчому рівні не буде врегульовано питання видачі довідок про склад сім'ї, призначення пільг і державних виплат будуть відбуватися за старою процедурою. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Мущинін, повідомляє прес-служба відомства. За його словами, відповідне рішення закріплене в спільному листі Міністерства внутрішніх справ та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

"Сьогодні в регіони було направлено спільний лист двох профільних міністерств. У ньому наголошується, що до врегулювання питання визначення органу, який видає довідки про склад сім'ї, цим питанням як і раніше будуть займатися" паспортисти "при ЖЕКах, сільські та селищні ради. Таким чином , процедура оформлення допомоги при народженні дитини та субсидій залишаються, поки, незмінною", - сказав він.

Мущинін наголосив, що це рішення тимчасове. Для того, щоб вирішити питання системно, необхідно вносити законодавчі зміни, що може зайняти кілька місяців.

Читайте також: Новий порядок реєстрації місця проживання може ускладнити оформлення соцдопомоги, - Мінсоцполітики

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся