ru ua

Обвинувачений у теракті в метро Санкт-Петербурга розповів про тортури в "секретній в'язниці" ФСБ

Обвинувачений у теракті в метро Санкт-Петербурга розповів про тортури в "секретній в'язниці" ФСБ Фото: теракт у метро в Санкт-Петербурзі третього квітня

За словами Азімова, до нього застосовували тортури співробітники ФСБ

Аброр Азімов, якого звинувачують в організації теракту в метро Санкт-Петербурга, розповів про тортури в "секретній в'язниці" Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ). Про це йдеться у зверненні Азімова в Головне військове слідче управління, передає Republic.

За словами Азімова, увечері 4 квітня він виїжджав з Москви на орендованій машині, проте по дорозі його висадили, обшукали, закували в наручники, наділи на голову чорний мішок, пересадили в іншу машину і приблизно 40 хвилин везли в невідомому напрямку.

"Азімов планував виїхати на Україну, а звідти до Туреччини або в Сирію, але приблизно через годину, близько 23:00 автомобіль зупинили на трасі співробітники поліції і сказали їхати у відділення Наро-Фомінська", - йдеться в повідомленні.

Азімов розповів, що його утримували співробітники ФСБ, і що до нього застосовували тортури.

Однак Republic підкреслює, що інших підтверджень словами обвинуваченого немає. При цьому видання пише, що п'ятеро ув'язнених в різний час поскаржилися в Європейський суд з прав людини на утримання в приміщенні, опис якого збігається з розповіддю Аброра Азімова.

Нагадаємо, що 3 квітня 2017 року в Санкт-Петербурзі (Російська Федерація) стався вибух у метро.

Раніше повідомлялося, що відповідальність за теракт в метро Санкт-Петербурга взяло на себе угруповання, пов'язане з терористичною організацією "Аль-Каїда".

Басманний суд Москви заарештував передбачуваного організатора теракту в метро Санкт-Петербурга Аброра Азімова.

Так, брат передбачуваного організатора теракту в метро Санкт-Петербурга Аброра Азімова Акрам Азімов визнав свою причетність до вибуху, скоєного 3 квітня його земляком і товаришем Акбаржоном Джалиловым у вагоні поїзда на перегоні між станціями "Технологічний інститут" та "Сінна площа".