Звернення по зміні запобіжного заходу забудовнику Войцеховському сьогодні направлять до ГПУ, - Кличко

НовиниНерухомість    29.07.2016 - 16:34

Мер Києва Віталій Кличко вже сьогодні підпише та направить звернення до ГПУ з приводу зміни запобіжного заходу скандальному забудовнику Анатолію Войцеховському. Про це Віталій Кличко повідомив в ефірі каналу NewsOne.

За словами мера, афера, до якої причетний Войцеховський, в декілька разів може перевищувати обсяг проблеми з "Еліта-центром", оскільки будинки будувалися без дозвільної документації, а квартири в них продавалися по декілька разів.


Кличко наголосив, що нині "є великі побоювання, що Войцеховський, якого відпустили під заставу у 14 млн грн, може втекти, як це сталося зі скандальним забудовником Шаховим, причетним до "Еліта-центру". Мер Києва наголосив, що застава у 14 млн грн – це мізер у порівнянні з аферами, які обчислюються мільйонами чи навіть мільярдами гривень.

"Ми готуємо відповідне звернення до Генпрокуратури і сьогодні я це звернення підпишу. Це не політичні заяви. Це звернення сьогодні буде направлене до Генпрокуратури", – сказав він.

Кличко зауважив, що кожен, хто причетний до подібних афер, має нести належне покарання. "Кожен, хто порушує закон, повинен знати, що відкупитися йому не вдасться, і що він буде відповідати. Це має стати прикладом для тих, хто не боїться порушувати закон", – додав мер Києва.

Кличко також зауважив, що на всі незаконні будівництва належним чином мають реагувати правоохоронні органи, а не лише місцева влада. Мер Києва також звернувся до людей з проханням детально перевіряти всі необхідні документи при купівлі квартир і залучати до цього юристів. Він додав, що однією з ознак афери є продаж квартири за ціною нижче її собівартості. Кличко також додав, всю інформацію щодо законності того чи іншого будівництва можна перевірити на сайті КМДА.

Читайте в розділі

Лев Парцхаладзе: В Doing Business по будівельному сектору ми відкотилися на 140-е місце, і це потрібно терміново виправляти

СБУ депортувала з України російського кримінального "авторитета"

"Укрбуд" запустив власну програму доступного житла

On Top