ВАТ "Галактон" вклало понад 2 млн дол. у виробництво дитячої кисломолочної продукції.

ВАТ "Галактон" вклало понад 2 млн дол. у виробництво дитячої кисломолочної продукції. Про це повідомив на прес-конференції гендиректор ВАТ Микола Ковальчук, передає кореспондент РБК-Україна.
За його словами, інвестиції пішли у будівництво виробничої лінії з випуску свіжих кисломолочних продуктів для дітей віком від 8 місяців під торговою маркою "Тема". Як зазначив М.Ковальчук, на сьогодні ринок свіжої кисломолочної продукції для дітей практично не зайнятий, оскільки місцеві виробники не займалися випуском подібної продукції, тоді як імпортери не могли зайти на ринок через жорсткі обмеження з боку держави. На думку представника компанії, окупити витрати планується за 1,5 роки. Нова виробнича лінія буде випускати 4 найменування продукції: одне найменування кефіру і три види йогуртів. В подальшому планується збільшити асортимент йогуртів з 3 до 5.
М.Ковальчук повідомив, що наразі нова виробнича лінія випускає 1,5 т продукції на добу, тоді як її можливості дозволяють виробляти 20-25 т на добу.
Підприємство "Галактон" (м. Київ) було створено у 1961 р. У 2003 р. увійшли до складу холдингу "Юнімілк", який входить у п'ятірку найбільших виробників молочних продуктів в Україні. Продукція випускається під торговими марками "БіоБаланс", "Простквашино", "Галактон" та ін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся