RU

ВАТ "Чернігівхімволокно" інвестувало в 2004-2008 рр. в модернізацію хімвиробництва 100 млн дол.

ВАТ "Чернігівхімволокно" інвестувало в 2004-2008 рр. в модернізацію хімвиробництва 100 млн дол. Про це повідомив сьогодні представник компанії, виступаючи на нараді під керівництвом прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко в Сєвєродонецьку, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, за рахунок цього вдалося на 70% модернізувати устаткування, що використовувалось на підприємстві. "Раніше знос основних фондів складав 93%", - сказав він.

Він повідомив, що в даний час, підприємством куплено устаткування ще на 23 млн євро, які "Чернігівхімволокно" не може розмитнити через відсутність обігових коштів. "У той же час у бюджету є борг перед підприємство про відшкодуванню ПДВ на 16 млн грн. Ми просимо повернути цю суму, щоб ми могли сплатити її в якості мита при розмитненні", - сказав він.