Нові управляючі від Кабміну з наступного тижня почнуть роботу у "Родовід банку", "Укргазбанку" та банку "Київ", - Ю.Тимошенко.

У "Родовід банку", "Укргазбанку" та банку "Київ" з наступного тижня почнуть роботу нові управляючі від Кабінету міністрів, до кінця цього тижня будуть оформлені всі документи щодо їх рекапіталізації. Про це повідомила прем"єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна. За словами Ю.Тимошенко, кандидатури управляючих зараз знаходяться на розгляді у Міністерстві фінансів, потім Національний банк має дати погодження щодо "професійності цих людей і здатності працювати на цих посадах". За словами Ю.Тимошенко, буде проведений додатковий аудит цих банків, щоб уряд ознайомився з ситуацією в цих фінансових установах. "Після того, як ми організуємо роботу, банки зможуть виконувати свої зобов"язання перед клієнтами… і з 10 червня ці банки стають державними. Без входження уряду в капітал цих трьох фінустанов у них не було шансів відновити нормальну діяльність", - зазначила прем"єр-міністр. Ю.Тимошенко повідомила також, що після стабілізації роботи цих банків, вони будуть реалізовані на відкритих аукціонах. За словами прем"єра, програма рекапіталізації банків розроблялась урядом спільно з НБУ, Міжнародним валютним фондом і Світовим банком.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся