НКРЕ відмінила підвищення з 1 квітня тарифів на електроенергію для населення, що використовує понад 400 кВт.год. на місяць (доповнення).

Національна комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) відмінила своє рішення про підвищення з 1 квітня 2009 р. тарифів на електроенергію для населення, що використовує понад 400 кВт.год. на місяць. Про це журналістам повідомив сьогодні голова комісії Валерій Кальченко, передає кореспондент РБК-Україна. Вказана ухвала комісії була відмінена у зв'язку із зверненням уряду. "Я сьогодні дізналася про це рішення НКРЕ, яка є незалежним органом. Проте, ми звернулися до керівництва комісії, я була вимушена перервати свою участь в засіданні уряду і провести спеціальну нараду з цього питання. Ми дали зрозуміти НКРЕ, що стратегія уряду полягає в іншому. В умовах, коли ми закликаємо всіх переходити з природного газу на електрику при опалюванні і підігріві води, підвищення тарифів на електроенергію виглядає нелогічно. Це також нелогічно в умовах фінансово-економічної кризи", - заявила сьогодні прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся