НКРЕ зобов'язала міськ- і облгази погасити заборгованість перед ДК "Газ України" до травня 2010 р.

Нацкомісія з регулювання електроенергетики (НКРЕ) України зобов'язала міськ- і облгази до травня 2010 р. погасити заборгованість перед ДК "Газ України". Відповідне рішення було ухвалене на засіданні НКРЕ, передає кореспондент РБК-Україна. Зокрема порушниками ліцензійних умов були визнані наступні компанії: ВАТ "Волиньгаз", ВАТ "Кріворожгаз", ВАТ "Донецькгміськгаз", ВАТ "Мелітопольгаз", ДП "Києво-Святошинське УЕГГ", ВАТ "Миколаїввгаз", ВАТ "Полтавгаз" і ВАТ "Тернопільміськгаз".
Зокрема, компанія "Мелітопольгаз" повинна до 5 березня 2010 р. погасити борги і заплатити штраф 10 тис. грн за заборгованість, яка в 2009 р. склала 27,9 млн грн. Борги "Кріворіжгазу" в 2009 р. склали 39 млн грн. Компанія повинна їх погасити до 6 квітня. "Волиньгаз", що має заборгованість в 79 млн грн, оштрафована на 10 тис. грн і повинна погасити заборгованість до 23 березня 2010 р.
У НКРЕ закликали учасників ринку підсилити роботу по розрахунках з боржниками. Зокрема, з промисловим сектором і населенням.
За даними НКРЕ, середній рівень розрахунків за газ на сьогодні складає 75-77%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся