"Миколаївгаз" заявляє, що система субсидування дестабілізує роботу компанії

НовиниЕнергетика    08.07.2016 - 16:18

Близько 26% тарифної виручки ПАТ "Миколаївгаз" складають розрахунки за субсидіями. Це бюджетні зобов'язання, які оформляються протоколами, повідомляє прес-служба "Миколаївгазу".

У першому півріччі 2016 року 63,5 млн гривень тарифної виручки ПАТ "Миколаївгаз" оформлено протокольними заліками по субсидіях. З них 16,5 млн досі не профінансовано.

Крім того, наголошується, що в цьому році тарифна виручка ПАТ "Миколаївгаз" скорочується через те, що багато субсидіантів не платять навіть обов'язкові платежі за газ, які їм розраховують місцеві управління соцзахисту.

"Діюча система субсидування не стимулює споживачів до енергозбереження, а також призводить до "вимивання" оборотних коштів з енергетичних компаній. Через це ми зараз знаходимося в критичній ситуації, врятувати яку може тільки вдосконалення механізму нарахування субсидій. Люди повинні розуміти свою відповідальність за контроль обсягів споживання енергоресурсів. Більше того – бути в цьому зацікавлені", - зазначає голова правління ПАТ "Миколаївгаз" Богдан Стегній.

On Top