Nike планує збільшити річний виторг до 27 млрд дол. до 2015 р.

Найбільший світовий виробник спортивного взуття і одягу Nike Inc. планує збільшити річний виторг до 27 млрд дол. до 2015 р., передає РБК із посиланням на Associated Press. Така заява була зроблена сьогодні головним виконавчим директором компанії Марком Паркером на першій за три роки зустрічі з аналітиками. На думку експертів Nike, зростання згаданого фінансового показника повинно забезпечити посилення позицій компанії й окремих брендів на світових ринках. Особливі надії покладаються на власну роздрібну мережу Apparel і на китайські ринки збуту.
Також на зустрічі з інвесторами М. Паркер заявив, що до того ж терміну компанія має намір довести загальний операційний грошовий потік до 12 млрд дол. Більш того, за словами генерального директора, компанія планує виділити 5 млрд дол. на зворотний викуп акцій в найближчі декілька років .
Нагадаємо, що виручка Nike Inc. за 2008-2009 фінансовий рік склала 19,3 млрд дол. Однак за останні 9 місяців 2009-2010 фінансового року виручка компанії знизилася на 4% - до 13,93 млрд дол. проти 14,46 млрд дол. за 9 місяців попереднього фінансового року .
Найбільший світовий виробник спортивного взуття і одягу Nike діє на території 160 країн. У компанії працюють понад 30 тис. співробітників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся