Незалежно від своїх політичних переконань жителі масиву об'єднуються заради майбутнього Троєщини, - Валерій Борисов

За ініціативою об'єднання громадян "За Троєщину!" в мікрорайоні пройшов найбільший за час незалежності суботник. До заходу з прибирання території приєдналося понад 5 тис. жителів і представників політичних партій, серед яких - політична партія "Зелені" і Соціалістична партія, а також ряд громадських і спортивних організацій. Всі учасники суботника зібралися на березі річки Десенка, звідки і почалося наймасштабніше в Деснянському районі прибирання.

Одночасно у дворах 100 будинків Троєщини жителі масиву вийшли для того, щоб прибрати у себе на подвір'ях. Так, тільки протягом одного дня було завезено понад 500 т чорнозему і висаджено близько 1 тис. дерев.

До троєщинської толоки приєднався і народний депутат України, голова ради об'єднання громадян "За Троєщину!" Валерій Борисов.

"Троєщинців неодноразово показували приклад всій столиці. Мене просто переповнюють емоції від гордості за людей, що живуть на Троєщині. В свій вихідний вони не пошкодували часу, щоб зробити нашу Троєщину чистішою й комфортнішою", - підкреслив Валерій Борисов.

Читайте також: Жителі Троєщини мають право на якісне безкоштовне медичне обслуговування

Відзначимо, Валерій Борисов є кандидатом в народні депутати по округу № 213 (м. Київ).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся