Необґрунтовано завищені тарифи - найпоширеніше порушення у сфері ЖКГ, - ГПУ

Необґрунтовано завищені тарифи - найпоширеніше порушення у сфері житлово-комунального господарства. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Найбільше фактів правопорушень було виявлено при встановленні тарифів на комунальні послуги для населення. 

Відповідно до законодавства, таке право надано виключно органам місцевого самоврядування.

Як приклад наводиться правопорушення, яке допустили службові особи одного з ТОВ, які самовільно затвердили тариф для свого гуртожитку. І в результаті, його мешканці безпідставно переплатили за утримання будинку у 2011-2012 рр. майже 350 тис. гривень. Прокуратура відреагувала на цей факт і стосовно вказаних службових осіб було відкрито кримінальне провадження, у якому Деснянський райвідділ міліції проводить досудове розслідування.

Аналогічним правопорушенням, в результаті якого мешканці будинку переплатили майже 400 тис. гривень, є дії службових осіб ТОВ, які також самовільно встановили тарифи, які значно перевищували тарифи, визначені КМДА. Стосовно вказаних осіб також відкрито кримінальне провадження і Печерським райвідділом міліції проводиться досудове слідство.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся