Необхідність проведення референдуму щодо змін до Конституції визначиться в ході всенародного обговорення, - Секретаріат президента.

Вівторок 25 серпня 2009 22:25
Необхідність проведення референдуму щодо внесення змін до Конституції визначиться в ході всенародного обговорення. Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник глави Секретаріату президента Ігор Попов. "Я б не сказав так однозначно, - сказав він, відповідаючи на питання щодо можливості проведення референдуму за каденції Віктора Ющенка. – Ми побачимо – саме для цього проводиться обговорення – чи доцільно проводити референдум, чи є в суспільстві консенсус або щодо цілісного тексту Конституції, або щодо тексту зі змінами, або щодо основних положень. І за підсумками цього обговорення буде видно, чи треба виходити на референдум". За його словами, референдум може відбутися або одночасно з президентськими виборами, "він може відбутися після виборів або не відбутися взагалі". "Але в будь-якому випадку треба підняти тему реформування влади перед виборами", - зазначив І.Попов.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся