Негайне підвищення пенсійного віку в Україні не обговорювалося на переговорах з місією МВФ, - І.Акімова.

Негайне підвищення пенсійного віку в Україні не обговорювалося на переговорах з місією МВФ. Про це на прес-конференції після закінчення засідання Кабінету міністрів заявила перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова, передає кореспондент РБК-Україна.

"Тема зменшення дефіциту Пенсійного фонду природно звучала під час переговорів. Що стосується інструментів - це залишається на "розсуд уряду". На сьогоднішній день тема негайного підвищення пенсійного віку для того, щоб підписати меморандум з МВФ, не звучала. Повторюю ще раз - інструменти, якими зменшуватиметься дефіцит Пенсійного фонду, це пропозиції уряду. І при розгляді цієї пропозиції матимуть велике значення 2 речі. Перше - наскільки запропонований інструмент дає можливість в довгостроковій перспективі дійсно збалансувати і стабілізувати Пенсійний фонд... Друге - це облік інтересів населення України, і можливість здійснення будь-яких реформаторських заходів обгрунтовано і послідовно", - відзначила І.Акімова.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся