НБУ не отримував лист від уряду щодо призначення нових тимчасових адміністраторів у "Надра Банку" і "Укрпромбанку", - С.Круглик.

Середа 26 серпня 2009 22:57
НБУ не отримував лист від уряду щодо призначення нових тимчасових адміністраторів у "Надра Банку" і "Укрпромбанку". Про це заявив директор департаменту зовнішньоекономічних відносин Нацбанку України Сергій Круглик в ефірі "5 каналу". "Національний банк до цього часу не отримував офіційно цього листа … Щодо тимчасових адміністраторів в "Укрпромбанку" і "Надра Банку" НБУ абсолютно прозоро вивісив інформацію на своєму сайті про взагалі всю переписку", - сказав він. Говорячи про курс гривні, С.Круглик зазначив, що девальвація – це є стабілізація національної валюти по відношенню до твердих валют, золотих запасів і інших активів інших валют. "Девальвація і стабільність можна навіть порівняти, що це є в якомусь паралельному відношенні. Тому що стабільність - це не є фіксований курс, стабільність – це є гнучкість курсу в залежності від того попиту і пропозиції, який існує на ринку ... Неможливо прогнозувати якийсь курс на який час без макроекономічних показників, без сценарію попиту на українську продукцію", - сказав він. С.Круглик також прогнозує можливість запровадження валютних аукціонів для юридичних осіб. "Якщо для фізичних осіб є полегшення у вигляді аукціонів, то для юридичних осіб поки що немає аукціонів. Можливо, цей інструмент буде для юридичних осіб також", - сказав він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся