ua ru

Нацтелерадіо планує подавати до суду на медіагрупу "Інтер" за розповсюдження неправдивої інформації.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення планує подавати до суду на медіагрупу "Інтер" за розповсюдження неправдивої інформації. Про це сьогодні повідомив журналістам перший заступник голови ради Андрій Мірошниченко, передає кореспондент РБК-Україна.

Він зазначив, що канал НТН, який входить до медіагрупи "Інтер", розповсюдив інформацію про те, що 17 лютого Нацрада на своєму засіданні буде розглядати внесення змін та переоформлення ліцензій, виданих за результатами конкурсу 27 січня 2010 р.

"Ця інформація не відповідає дійсності. На своєму засіданні ніякого переоформлення ліцензій ми не збирались розглядати. У зв'язку з цим я дав доручення нашому юридичному відділу з тим, щоб розглянути питання чи можемо ми оскаржити цю заяву і подавати до суду про захист честі та гідності за розповсюдження неправомірної інформації", - зазначив А.Мірошниченко.

Нагадаємо, раніше телевізійна група "Інтер" заявила, що оскаржує результати конкурсу Нацради з питань телебачення і радіомовлення, за підсумками якого вона отримала менше частот, ніж розраховувала. Один з телеканалів групи - НТН - звернувся з відповідним позовом до Окружного адміністративного суду Києва.

Про те, що телеканал НТН (входить до групи "Інтер") оскаржує в суді результати конкурсу з розподілу вільних телечастот, повідомив вчора в.о. глави Нацради з питань телебачення і радіомовлення Андрій Мірошниченко на брифінгу. Телеканал звернувся з позовом до Окружного адміністративного суду Києва ще 28 січня. 1 лютого суд прийняв ухвалу про заборону використання розподілених в ході конкурсу телечастот. Засідання у цій справі призначене на 25 березня.