Населення Одеської обл. за 4 місяці 2008 р. з урахуванням попередніх періодів сплатило за комунальні послуги 381,5 млн грн, що на 122,1 млн грн або на 47,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року і складає 95,9% від нарахованих сум, за даними Головного управління статистики області.
Сума заборгованості населення за ЖКП до травня склала 344,5 млн грн, в т.ч. за послуги централізованого теплопостачання -140,5 млн грн або 40,8% загальної суми, за газ - 82,7 млн грн (24%), водопостачання - 61,3 млн грн (17,8%), утримання будинків і прибудинкових територій - 49,2 млн грн (14,3%), електроенергія - 121,4 млн грн.
У той же час з населенням було укладено 794 договори про погашення реструктуризованої заборгованості на суму 489,4 тис. грн, а сума внесених платежів склала 743 тис. грн.