Населення Донецької обл. за 4 міс. 2008 р. сплатило за ЖКП 981,9 млн грн.
15:21 30.05.2008 Пт
1 мин
Населення Донецької обл. за 4 міс. 2008 р. сплатило за житлово-комунальні послуги 981,9 млн грн. Як повідомили в Головному обласному управлінні статистики, це складає 92,2% від нарахованих сум. У квітні 2008 р. рівень оплати склав 110%. За січень-квітень 2008 р. за опалювання сплачено 423,5 млн грн, рівень оплати за чотири місяці склав 86,3%. За утримання будинків і прибудинкових територій (квартплата) сплачено 178 млн грн (рівень оплати 94,1%), за холодну і гарячу воду - 111,9 млн грн (рівень оплати - 90,5%), за газопостачання - 220,7 млн грн (106,7%), за водовідведення - 32 млн грн (89,5%), за вивіз твердих побутових відходів - 15,8 млн грн (86,8%).