В.Бойко: Утворення коаліції у складі ПР,СПУ і КПУ на рівні Києва, не знімає протистояння між цими політичними силами на регіональному рівні.

Понеділок 10 липня 2006 16:10
Те що на рівні Києва підписана коаліційна угода між СПУ, Партією регіонів і КПУ, - ще не означає, що на регіональному рівні зняті всі питання між цими партіями. Про це на прес-конференції в Маріуполі 8.07.06 сказав глава правління ММК "їм. Ілліча", член фракції СПУ Владимир Бойко. "Сьогодні цікава ситуація вийшла: у Києві ми (соціалісти) неначе у владі, а в Маріуполі - в опозиції". Проте В.Бойко відмітив, що "при будь-якому варіанті необхідно шукати точки спільності". В.Бойко спростував звинувачення, які лунають в його адресу щодо того, що ММК ім. Ілліча після програшу на виборах-2006 по Маріуполю, став згортати соціальні програми. Зокрема глава меткомбіната сказав: "Представники Партії регіонів, які зараз стоять на чолі маріупольської влади, дорікають нам в тому, що ми нічого не робимо. Це ненормально". Бойко відзначив, що комбінат продовжує допомагати місту, тому що "ми тут живемо". Правда, керівник комбінату відмітив, що допомагає комбінат менше, не так як раніше. "Тепер є влада, яка повинна себе проявити". Кажучи про положення соціалістів в місцевій опозиції, В.Бойко відзначив: "В цілому, це дуже добре, що ми в опозиції. Дійсно потрібний хтось, хто критикуватиме і дивитиметься за владою, щоб вона працювала ефективно, на благо людей і не було беззаконня".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся