Нардеп Грушевський заявляє, що його голос на підтримку законопроекту №4448а не був зарахований

НовиниПолітика    07.10.2014 - 14:40

Народний депутат Віталій Грушевський наполягає на зарахуванні його голосу на підтримку закону "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України". Про це повідомляє прес-служба політика.

Згідно з повідомленням прес-служби, серед парламентарів, які проголосували за цей законопроект №4448а "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини" був і позафракційний нардеп Віталій Грушевський.

Однак, за словами політика, його картка у момент голосування не спрацювала, в результаті чого його голос у підтримку документа не був зарахований. У зв'язку з чим Грушевський звернувся з заявою до секретаріату Верховної Ради з проханням зарахувати його голос.

"Я завжди наполягав на прийнятті цього закону, і повністю підтримую його суть. Відповідно, будучи в сесійній залі під час голосування, я просто не міг не проголосувати за цей надзвичайно важливий для всієї України закон", - підкреслив нардеп.

Piccy.info - Free Image Hosting

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top