Податківці Криму за 8 місяців 2008 р. при перевірці підприємств будівельної галузі нарахували близько 5 млн грн ПДВ і штрафних санкцій.

Податківці Криму при перевірці підприємств будівельної галузі встановили схему ухилення від оподаткування шляхом заниження реальної вартості нерухомого майна. Як повідомила прес-служба Державної податкової адміністрації в АРК, поточного року за підсумками таких перевірок нараховано близько 5 млн грн податку з доходів фізичних осіб і штрафних санкцій. Наприклад, тільки при перевірці однієї юридичної особи встановлений факт продажу окремим громадянам нежитлових приміщень, які знаходилися на балансі підприємства, за ціною 6 тис. грн за 1 кв.м за середньої ціни реалізації 4,6 тис. грн за 1 кв.м іншим фізичним особам. Як наслідок, підприємство не утримало і не перерахувало до бюджету податок з доходів фізичних осіб з суми більше 5,5 млн грн доходу, отриманого вищезгаданими фізособами як додаткове благо у вигляді суми знижки з ціни придбаних об'єктів. У результаті податківцями донараховано 2,5 млн грн податку з доходів фізичних осіб і штрафних санкцій.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся