ru ua

СБУ затримала російського диверсанта на прізвисько "Лев", а також людину, що вивозила тіла російських військових

СБУ затримала російського диверсанта на прізвисько "Лев", а також людину, що вивозила тіла російських військових
Голова Служби безпеки України (СБУ Валентин Наливайченко повідомив про затримання в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) російського диверсанта на прізвисько "Лев", а також людину, що вивозила тіла російських військових.

Голова Служби безпеки України (СБУ Валентин Наливайченко повідомив про затримання в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) російського диверсанта на прізвисько "Лев", а також людину, що вивозила тіла російських військових. Про це сьогодні заявив на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема за словами Наливайченка , контррозвідка затримала громадянина Росії Олега Меркулова на прізвисько "Лев", який був завербований ФСБ Росії для виконання диверсійних завдань на території України.

Крім того, за словами голоси СБУ, був затриманий Микола Гречишкін, який вивозив тіла російських військовослужбовців. З січня цього року він безперервно перебував на території України.

"З початку АТО він виконував завдання ФСБ РФ із координації діяльності лідерів незаконних збройних формувань та диверсійних груп так званих ДНР і ЛНР з іноземною спецслужбою. Іноземець безпосередньо організовував через кураторів у Москві постачання на контрольовану бойовиками території України військової техніки - броньованих автомобілів "Тигр", найманців, в тому числі 130 танкістів в м. Свердловськ для участі в бойових діях проти сил АТО", - повідомив Наливайченко.

Крім того, в Донецькій обл. контррозвідка затримала громадянина України 1984 р.н. - який був членом сепаратистської організації "Оплот".